LUXURY APARTMENTS & SUITES

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityka prywatności

Apartamenty

Wybór nawet dla najbardziej wymagających Gości

Do Państwa dyspozycji przeznaczonych jest 11 ekskluzywnie urządzonych apartamentów rozmieszczonych na czterech kondygnacjach kamienicy. Prowadzą do nich klasyczne drewniane schody połączone w harmonijny sposób z surowym marmurem. Każdy detal w apartamentach został zaprojektowany z najwyższą dbałością.

1 - 3 osób

  • 30 m2
  • King/ Queen Bed
Zarezerwuj

Apartamenty Standard

Wyposażone w łóżko dla dwóch osób, które można rozdzielić na dwa pojedyncze lub w łóżko małżeńskie queen size. Jeden z apartamentów posiada wyjście na balkon z tradycyjnym gankiem krakowskim. Każdy z nich posiada dodatkowo wygodną sofę, lodówkę oraz zestaw do przygotowania kawy i herbaty. Apartamenty przeznaczone są dla 1-4 osób i mają powierzchnię ok. 30 m2.

1 - 2 osoby

  • 30 m2
  • King/ Queen Bed
Zarezerwuj

Apartamenty Studio

Przeznaczone dla maksymalnie dwóch osób. Apartament na drugim piętrze posiada łóżko małżeńskie i wyjście na piękny balkon z tzw. gankiem krakowskim, a kolejny, na trzecim piętrze, wyposażony jest w łóżko dla dwóch osób z możliwością rozdzielenia na dwa pojedyncze. W każdym z apartamentów część sypialna oddzielona jest od aneksu kuchennego ścianką działową. Ich powierzchnia wynosi ok. 30 m2.

1 - 4 osoby

  • 45 m2
  • King Bed
Zarezerwuj

Apartamenty Deluxe

Apartamenty składają się z części sypialnianej i oddzielonej od niej ścianką części dziennej z wygodną sofą oraz aneksem kuchennym. Idealnie łączą cechy apartamentów typu Standard i Studio, świetnie nadając się na nieco dłuższe pobyty. Przeznaczone są dla maksymalnie czterech osób, znajdują się na drugim i na trzecim piętrze kamienicy, a ich powierzchnia to ok. 45 m2.

2 - 4 osoby

  • 70 i 80 m2
  • Queen Bed
Zarezerwuj

Apartamenty Executive

Eleganckie, największe apartamenty o powierzchni 70 i 80 m2. Przeznaczone są dla osób, które lubią przebywać w przestrzennych pomieszczeniach, a w planach mają dłuższy pobyt, przyjęcie gości lub spotkanie biznesowe. Znajdują się na pierwszym piętrze kamienicy, posiadają wyjście na piękny balkon z tzw. gankiem krakowskim.

2 - 4 osoby

  • 65 m2
  • 2 King Beds
Zarezerwuj

Apartament Family

"Znajduje się na parterze kamienicy, został zaprojektowany z myślą o rodzinach z dziećmi, posiada bezpośrednie wyjście na dziedziniec i powierzchnię ok. 65 m2. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi (każdy z nich wyposażony jest w łóżko dla dwóch osób, z możliwością rozdzielenia), a także z salonu połączonego z aneksem kuchennym. Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie sześciu osób.

Komfort i przestrzeń

Opinie gosci