LUXURY APARTMENTS & SUITES

Zadzwoń +48 12 421 01 20

Apartamenty

Wybór nawet dla najbardziej wymagających Gości

Do Państwa dyspozycji przeznaczonych jest 11 ekskluzywnie urządzonych apartamentów rozmieszczonych na czterech kondygnacjach kamienicy. Prowadzą do nich klasyczne drewniane schody połączone w harmonijny sposób z surowym marmurem. Każdy detal w apartamentach został zaprojektowany z najwyższą dbałością.

1 - 3 osób

  • 30 m2
  • King/ Queen Bed
Zarezerwuj

Apartamenty Standard

Wyposażone w łóżko dla dwóch osób, które można rozdzielić na dwa pojedyncze lub w łóżko małżeńskie queen size. Jeden z apartamentów posiada wyjście na balkon z tradycyjnym gankiem krakowskim. Każdy z nich posiada dodatkowo wygodną sofę, lodówkę oraz zestaw do przygotowania kawy i herbaty. Apartamenty przeznaczone są dla 1-4 osób i mają powierzchnię ok. 30 m2

1 - 2 osoby

  • 30 m2
  • King/ Queen Bed
Zarezerwuj

Apartamenty Studio

Przeznaczone dla maksymalnie dwóch osób. Apartament na drugim piętrze posiada łóżko małżeńskie i wyjście na piękny balkon z tzw. gankiem krakowskim, a kolejny, na trzecim piętrze, wyposażony jest w łóżko dla dwóch osób z możliwością rozdzielenia na dwa pojedyncze. W każdym z apartamentów część sypialna oddzielona jest od aneksu kuchennego ścianką działową. Ich powierzchnia wynosi ok. 30 m2.

1 - 4 osoby

  • 45 m2
  • King Bed
Zarezerwuj

Apartamenty Deluxe

Apartamenty składają się z części sypialnianej i oddzielonej od niej ścianką części dziennej z wygodną sofą oraz aneksem kuchennym. Idealnie łączą cechy apartamentów typu Standard i Studio, świetnie nadając się na nieco dłuższe pobyty. Przeznaczone są dla maksymalnie czterech osób, znajdują się na drugim i na trzecim piętrze kamienicy, a ich powierzchnia to ok. 45 m2.

2 - 4 osoby

  • 70 i 80 m2
  • Queen Bed
Zarezerwuj

Apartamenty Executive

Eleganckie, największe apartamenty o powierzchni 70 i 80 m2. Przeznaczone są dla osób, które lubią przebywać w przestrzennych pomieszczeniach, a w planach mają dłuższy pobyt, przyjęcie gości lub spotkanie biznesowe. Znajdują się na pierwszym piętrze kamienicy, posiadają wyjście na piękny balkon z tzw. gankiem krakowskim.

2 - 4 osoby

  • 65 m2
  • 2 King Beds
Zarezerwuj

Apartament Familly

"Znajduje się na parterze kamienicy, został zaprojektowany z myślą o rodzinach z dziećmi, posiada bezpośrednie wyjście na dziedziniec i powierzchnię ok. 65 m2. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi (każdy z nich wyposażony jest w łóżko dla dwóch osób, z możliwością rozdzielenia), a także z salonu połączonego z aneksem kuchennym. Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie sześciu osób.

Opinie gosci